Çukurova Pikap Nakliye ve Taşımacılık | Mini Nakliyat

ÇUKUROVA PİKAP NAKLİYE

ÇUKUROVA PİKAP NAKLİYE

Çukurova pikap nakliye ile parça eşya taşımak isteyen müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu tür araçlarımız minik kamyonetlerden oluşup, çoğu zaman kent içi nakliye gereksinimlerinde saatlik olarak tercih edilmektedir. Müşterilerimizin en oldukça tercih etmiş olduğu pikap nakliye ile hafifçe yük eşyalar hesaplı biçimde taşınmaktadır.
Çukurova’da ikamet eden yurttaşlarımız için ev eşyası yahut yazıhane taşımacılığı şeklinde daha azca eşyanın nakliyesinde, pikapla nakliyecilik hizmetimiz bulunmaktadır. Pikapla eşya taşımacılığı, kent içi ve kent dışı nakliyatlar da tercih edilmekte olup, son donanıma sahiptirler. Gün geçtikçe tecrübemize bir yenisini daha ilave ederek, yüksek performanslı ekibimiz ile eşyalarınızı istediğiniz adrese taşıyacak, büyük ve minik araçlarımız ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Çukurova taşıma sektöründe, önder konumda olan firmamız ile müşterilerimizin taleplerine en çok yanıt verecek donanıma sahibiz. Nakliyecilik denince ilk akla gelen şirket olmamızın vermiş olduğu gurur ve azimle, müşterilerimizin isteklerini daha oldukça önemsiyoruz. Çulurova pikap nakliye tutarları, eşyanızın gideceği mesafeye, kiralayacağınız aracın ebadına, taşınmasını arzu ettiğiniz eşyanın miktarına bakılırsa belirlenmektedir. Pikap nakliye tutarlarında bir öteki belirleyici faktör ise, eşyaların taşınacağı katlar ve kiraladığınız pikabın kullanılacağı süredir.

DİĞER BÖLGELER

+20 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.