Sarıçam Pikap Nakliye| Sarıçam Nakliyeci | Mini Nakliyat

SARIÇAM PİKAP NAKLİYE

SARIÇAM PİKAP NAKLİYE

Sarıçam pikap nakliye ile parça eşya taşımak isteyen müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu tür araçlarımız küçük kamyonetlerden oluşup, genellikle şehir içi nakliye ihtiyaçlarında saatlik olarak tercih edilmektedir. Müşterilerimizin en fazlaca tercih ettiği pikap nakliye ile hafif yük eşyalar hesaplı şekilde taşınmaktadır.
Sarıçam’da ikamet eden vatandaşlarımız için ev eşyası ya da ofis taşımacılığı gibi daha az eşyanın nakliyesinde, pikapla taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır. Pikapla eşya taşımacılığı, şehir içi ve şehir dışı nakliyatlar da tercih edilmekte olup, son donanıma sahiptirler. Her geçen gün tecrübemize bir yenisini daha ekleyerek, yüksek performanslı ekibimiz ile eşyalarınızı arzu ettiğiniz adrese taşıyacak, büyük ve küçük araçlarımız ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Sarıçam nakliyat sektöründe, lider konumda olan firmamız ile müşterilerimizin taleplerine en oldukca cevap verecek donanıma sahibiz. Taşımacılık denince ilk akla gelen firma olmamızın vermiş olduğu gurur ve azimle, müşterilerimizin isteklerini daha fazlaca önemsiyoruz. Sarıçam pikap nakliye fiyatları, eşyanızın gideceği mesafeye, kiralayacağınız aracın ebadına, taşınmasını dilediğiniz eşyanın miktarına nazaran belirlenmektedir. Pikap nakliye fiyatlarında bir diğeri belirleyici unsur ise, eşyaların taşınacağı katlar ve kiraladığınız pikabın kullanılacağı süredir.

DİĞER BÖLGELER

+20 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.