Seyhan Pikap Nakliye ve Taşıma | Mini Nakliye

SEYHAN PİKAP NAKLİYE

SEYHAN  PİKAP NAKLİYE

Seyhan pikap nakliye ile parça eşya taşımak isteyen müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu tür araçlarımız ufak kamyonetlerden oluşup, genellikle şehir içi nakliye ihtiyaçlarında saatlik olarak tercih edilmektedir. Müşterilerimizin en oldukca tercih ettiği pikap nakliye ile hafif yük eşyalar hesaplı halde taşınmaktadır.
Seyhan’da ikamet eden vatandaşlarımız için ev eşyası veya ofis taşımacılığı gibi daha az eşyanın nakliyesinde, pikapla taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır. Pikapla eşya taşımacılığı, şehir içi ve şehir dışı nakliyatlar da tercih edilmekte olup, son donanıma sahiptirler. Her geçen gün tecrübemize bir yenisini daha ekleyerek, yüksek performanslı ekibimiz ile eşyalarınızı arzu ettiğiniz adrese taşıyacak, büyük ve ufak araçlarımız ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Seyhannakliyat sektöründe, lider konumda olan firmamız ile müşterilerimizin taleplerine en fazlaca cevap verecek donanıma sahibiz. Taşımacılık denince ilk akla gelen firma olmamızın vermiş olduğu gurur ve azimle, müşterilerimizin isteklerini daha oldukca önemsiyoruz. Seyhan pikap nakliye fiyatları, eşyanızın gideceği mesafeye, kiralayacağınız aracın ebadına, taşınmasını dilediğiniz eşyanın miktarına göre belirlenmektedir. Pikap nakliye fiyatlarında bir diğeri belirleyici unsur ise, eşyaların taşınacağı katlar ve kiraladığınız pikabın kullanılacağı süredir.

DİĞER BÖLGELER

+20 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.